O prácu v komunite KULTÚRA je vždy záujem. Trnavčania majú množstvo nápadov na nové podujatia pre rôzne vekové kategórie.

Projekty 2018

P2_K

Divadelný festival SCENA

Počas dvoch jesenných dní by centrum mesta ožilo divadlom. Predstavenia pre verejnosť i školy by divákom ponúkli kvalitnú nekomerčnú tvorbu. V Trnave by sa tak vytvoril priestor na stretávanie sa najprogresívnejších divadiel a autorov zo Slovenska a Čiech.

Rozpočet: 5 000 €

Stiahnuť projektovú dokumentáciu v PDF

P3_K

Festival ZING

Festival by do Trnavy priniesol prednášky, workshopy, cvičenia, koncerty a divadelné predstavenia zamerané na telo, myseľ a ducha. Osobnosti, ktoré sa zúčastnia festivalu, pôsobia v oblastiach zdravia, športu, vzdelávania, psychológie, životného prostredia a kultúry.

Rozpočet: 5 000 €

Stiahnuť projektovú dokumentáciu v PDF

P4_K

Galéria Výklad

Výkladná skriňa na pešej zóne dáva možnosť nielen začínajúcim, ale aj etablovaným lokálnym umelcom prezentovať sa. Vďaka projektu by sa v tomto priestore uskutočnili ďalšie výstavy site-specific umenia.

Rozpočet: 4 790 €

Stiahnuť projektovú dokumentáciu v PDF

P5_K

Komunitné centrum pre stredoškolákov

Projekt sa zameriava na vybudovanie a zariadenie priestoru, v ktorom sa môžu stretávať stredoškoláci a spoločne tráviť voľný čas počas rozličných workshopov či športových podujatiach a hrách.

Rozpočet: 3 315 €

Stiahnuť projektovú dokumentáciu v PDF

P1_K

Zaži trnavské remeslá

Projekt je určený deťom, ktoré trávia prázdniny v Trnave a ktoré by mali záujem priučiť sa technikám tradičných trnavských remesiel ako sú paličkovanie, tkanie na krosienkach, modelovanie a maľovanie hliny, drôtovanie. Remeselná tvorivá dielňa by sa v mesiacoch jún, júl, august v prípade pekného počasia nachádzala v amfiteátri v Kamennom mlyne.

Rozpočet: 3 800 €

Stiahnuť projektovú dokumentáciu v PDF

Ďalšie participatívne komunity

SOCIÁLNE TÉMY

VEREJNÝ PRIESTOR
A ZELEŇ

RÔZNE